Відгуки про компанію Bonanza StyleХельга Э.10.06.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця11.06.2023Дякуємо за відгук! Ласкаво просимо до нас знову.Надія Ч.23.05.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaГарне взуття на літо.Розмір відповідає заявленому,не маломірить.Швидко відправили!Коментар продавця23.05.2023Дякуємо за відгук! Ласкаво просимо до нас знову!Инна П.11.05.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaДякую, все добре.Коментар продавця11.05.2023Дякуємо за відгук!Андрій Н.11.05.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця11.05.2023Дякуємо за відгук!Вадим К.10.05.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця10.05.2023Дякуємо за відгук! Завжди Вам раді!Лариса У.27.04.2023 ДобреУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця27.04.2023Дякуємо за відгук!Лариса У.27.04.2023 ДобреУгода на маркетплейсі Prom.uaЗаказала босоножки черного цвета 16-04-2023 , оператор перезвонила что бы уточнить данные заказа , отшив неделя , босоножки легкие комфортные подойдут на широкую ногу полнота ноги регулируется застежкой , швы прострочены аккуратно не аккуратно сделана проклейкаКоментар продавця27.04.2023Дякуємо за відгук. Завдяки зворотному зв'язку ми працюємо над помилками і намагаємось стати краще.Ольга Б.18.04.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaТовар відповідає опису, дуже задоволена покупкою❤️🔥Виола К.10.04.2023 ВідмінноДякую!За красиві кросівочки.Пдодавець дуже ввічлива і тактична🥰Коментар продавця10.04.2023Дякую за відгук!Леся К.09.04.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЯ не скасовував, я чекаю сапожки коляру хакі.Коментар продавця09.04.2023Дякуємо! Ваше замовлення прийнято в роботу.
Дякуємо за відгук! Ласкаво просимо до нас знову.
Гарне взуття на літо.
Розмір відповідає заявленому,не маломірить.
Швидко відправили!
Дякуємо за відгук! Ласкаво просимо до нас знову!
Дякую, все добре.
Дякуємо за відгук!
Дякуємо за відгук!
Дякуємо за відгук! Завжди Вам раді!
Дякуємо за відгук!
Заказала босоножки черного цвета 16-04-2023 , оператор перезвонила что бы уточнить данные заказа , отшив неделя , босоножки легкие комфортные подойдут на широкую ногу полнота ноги регулируется застежкой , швы прострочены аккуратно не аккуратно сделана проклейка
Дякуємо за відгук. Завдяки зворотному зв'язку ми працюємо над помилками і намагаємось стати краще.
Товар відповідає опису, дуже задоволена покупкою❤️🔥
Дякую!За красиві кросівочки.Пдодавець дуже ввічлива і тактична🥰
Дякую за відгук!
Я не скасовував, я чекаю сапожки коляру хакі.
Дякуємо! Ваше замовлення прийнято в роботу.