Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Приймаємо та обробляємо замовлення у вільному графіку.
Bonanza Style - твій стильний образ
+380 (97) 402-63-76Vodafone
Кошик
Відгуки про компанію Bonanza Style
Наталія М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре. Дякую!
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Завжди Вам раді.
Алла С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгук!
Елена М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Владимир Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгук!
Світлана П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Завжди Вам раді.
Людмила В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чудова якість. Розмір підійшов ідеально.
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Ласкаво просимо до нас знову!
Людмила Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгук!
Ірина К.
Відмінно
Замовляю вже не перший раз)) Дуже задоволена якістю пошиття та сучасним дизайном! Чудовий інтернет магазин! Приємно спілкуватись)) Рекомендую!
Коментар продавця
Щиро дякуємо за гарний відгук!
Ірина К.
Відмінно
Замовлення отримала)) Дуже задоволена покупкою! Виглядають шикарно! Пошиті якісно та дуже теплі в середині! Рекомендую! Дякую за приємне спілкування, швидку доставку та якісні чобітки))
Коментар продавця
Щиро дякуємо за гарний відгук. Найприємнішє, що Ви задоволені своїми обновочками. Носіть довго і нехай вони радують Вас весь час. Будемо також вдячні за рекомендацію нашого магазину друзям і знайомим.
Все добре. Дякую!
Дякуємо за відгук! Завжди Вам раді.
Дякуємо за відгук!
Дякуємо за відгук!
Дякуємо за відгук! Завжди Вам раді.
Чудова якість. Розмір підійшов ідеально.
Дякуємо за відгук! Ласкаво просимо до нас знову!
Дякуємо за відгук!
Замовляю вже не перший раз)) Дуже задоволена якістю пошиття та сучасним дизайном! Чудовий інтернет магазин! Приємно спілкуватись)) Рекомендую!
Щиро дякуємо за гарний відгук!
Замовлення отримала)) Дуже задоволена покупкою! Виглядають шикарно! Пошиті якісно та дуже теплі в середині! Рекомендую! Дякую за приємне спілкування, швидку доставку та якісні чобітки))
Щиро дякуємо за гарний відгук. Найприємнішє, що Ви задоволені своїми обновочками. Носіть довго і нехай вони радують Вас весь час. Будемо також вдячні за рекомендацію нашого магазину друзям і знайомим.
Дякуємо за відгук! Завжди Вам раді.