Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Принимаем и обрабатываем заказы в свободном графике.
Bonanza Style - твой стильный образ
+380 (97) 402-63-76Vodafone
Корзина
Отзывы о компании Bonanza Style
Наталія М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все добре. Дякую!
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Завжди Вам раді.
Алла С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук!
Елена М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Владимир Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук!
Світлана П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Завжди Вам раді.
Людмила В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Чудова якість. Розмір підійшов ідеально.
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ласкаво просимо до нас знову!
Людмила Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук!
Ірина К.
Отлично
Замовляю вже не перший раз)) Дуже задоволена якістю пошиття та сучасним дизайном! Чудовий інтернет магазин! Приємно спілкуватись)) Рекомендую!
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за гарний відгук!
Ірина К.
Отлично
Замовлення отримала)) Дуже задоволена покупкою! Виглядають шикарно! Пошиті якісно та дуже теплі в середині! Рекомендую! Дякую за приємне спілкування, швидку доставку та якісні чобітки))
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за гарний відгук. Найприємнішє, що Ви задоволені своїми обновочками. Носіть довго і нехай вони радують Вас весь час. Будемо також вдячні за рекомендацію нашого магазину друзям і знайомим.
Все добре. Дякую!
Дякуємо за відгук! Завжди Вам раді.
Дякуємо за відгук!
Дякуємо за відгук!
Дякуємо за відгук! Завжди Вам раді.
Чудова якість. Розмір підійшов ідеально.
Дякуємо за відгук! Ласкаво просимо до нас знову!
Дякуємо за відгук!
Замовляю вже не перший раз)) Дуже задоволена якістю пошиття та сучасним дизайном! Чудовий інтернет магазин! Приємно спілкуватись)) Рекомендую!
Щиро дякуємо за гарний відгук!
Замовлення отримала)) Дуже задоволена покупкою! Виглядають шикарно! Пошиті якісно та дуже теплі в середині! Рекомендую! Дякую за приємне спілкування, швидку доставку та якісні чобітки))
Щиро дякуємо за гарний відгук. Найприємнішє, що Ви задоволені своїми обновочками. Носіть довго і нехай вони радують Вас весь час. Будемо також вдячні за рекомендацію нашого магазину друзям і знайомим.
Дякуємо за відгук! Завжди Вам раді.